Zostaw swoją opinię lub przeczytaj naszą

Nazwa pl opinie

Opinie o firmie Nazwa pl

Nazwa pl hosting jest jednym z wiodących polskich rejestratorów domen. Jednak od momentu powstania w 1997 roku zyskała ponad 1 000 000 klientów. Strona Nazwa.pl jest dostępna w języku polskim. Tania cena hostingu, sprawdz cennik

Nasze opinie na temat Wady i zalety Nazwa PL:

Zalety:

  1. Nazwa pl korzysta z czterech centrów danych zlokalizowanych w Krakowie, Warszawie, Frankfurcie i Amsterdamie. Plany hostingu współdzielonego korzystają z centrum danych ISO/IEC 27001 z certyfikatem Tier IV, co oznacza, że możesz spodziewać się mniej niż 26 minut przestoju w ciągu roku.
  2. Serwery wykorzystują pamięć masową NVMe SSD, która jest 10x szybsza niż dyski SSD i 100x szybsza niż tradycyjne dyski HDD. Ponieważ pamięć masowa i inna infrastruktura jest tak solidna, wydaje się trochę dziwne, że czas pracy 99,90% nie jest poparty umową SLA.
  3. Pakiety tego dostawcy pochodzą z jednym kliknięciem instalatora dla popularnych programów, takich jak WordPress, Joomla!, i Drupal, ale nie ma narzędzia do budowania stron internetowych, które byłyby przydatne dla początkujących.
  4. Dla zaawansowanych użytkowników, istnieje wsparcie dla PHP, Perl, i Python, plus kont FTP i baz danych MySQL. Wszystkie plany zawierają zadania Cron do planowania skryptów, a najwyższy plan zawiera dostęp SSH.
  5. Funkcje bezpieczeństwa obejmują ochronę przed DDoS, ochronę firewalla aplikacji internetowych (WAF), Kaspersky Internet Security, antyspam i antywirus dla wiadomości e-mail.

Wady:

  1. Niestety, mimo wysokiej pozycji na rynku, jest sporo minusów, które mogą zdyskredytować firmę w oczach bardziej doświadczonych użytkowników. Moim zdaniem największym jest czas odpowiedzi serwera – testy wykazały, że jest on nawet trzykrotnie dłuższy niż u konkurencji. Również panel klienta robi raczej kiepskie wrażenie.